Відділ освіти, культури, молоді та спорту Стрілківської сільської ради

Вітаємо! Пишаємося!

Дата: 08.05.2023 17:34

Вітаємо! Пишаємося!🎉

🌱Саморозвиток учнівської молоді може відбуватися не лише в межах навчального процесу, але й у час дозвілля!

⚙️Проєкт, який напрацювали Максим Федорко, здобувач освіти 8 класу ЗЗСО І-ІІ ступенів с. Топільниця, з членами команди з Оброшинської, Мостиської, Рава-Руської, Трускавецької територіальних громад, став одним із 36, відібраних у 📣фінал обласного конкурсу учнівських проєктів молодіжного підприємництва, який відбувався на базі Tech StartUp School НУ «Львівська політехніка» за підтримки USAID «ГОВЕРЛА» та Львівської ОВА.

Проєкти було презентовано інвесторам.

💰Під час DemoDay усі команди-фіналісти отримали заохочувальні премії у розмірі 54 000 грн та сертифікати про проходження навчання. 💡Та найкращий результат – це знання, які допоможуть молоді реалізувати себе в майбутньому.

Департамент освіти і науки Львівської ОДА

Стрілківська територіальна громада