Відділ освіти, культури, молоді та спорту Стрілківської сільської ради

Всеукраїнська дитячо-юнацька військово-патріотична гра «Сокіл» («Джура»)

Дата: 29.05.2023 17:30
Кількість переглядів: 18

⚔️ Гартуємо дух, волю, витримку, фізичне, розумове та духовне здоров’я учнівської молоді засобами туризму, спорту, національно-патріотичного виховання.

📣 Освітянська спільнота громади проводить активну роботу з цих напрямів. Всеукраїнська 🇺🇦 дитячо-юнацька військово-патріотична гра «Сокіл» («Джура») – один із них, вона є комплексом заходів військово-спортивного, культурно-інтелектуального та патріотичного спрямування. Днями рої молодшої вікової групи Стрілківська територіальна громада – #Стрілківські_нащадки (ЗЗСО І-ІІІ ступенів-ліцей с. Стрілки) та #Тури (ЗЗСО І-ІІ ступенів с. Тур’є) гідно представили нашу громаду на обласних змаганнях гри «Сокіл» («Джура»), здобувши 🏆 ІІІ місце.

Окрім обов’язкових змагань («Впоряд», «Смуга перешкод», «Швидше, вище, сильніше» інтелектуального змагу «До висот», гри на місцевості з елементами топографії) програма змагань передбачала і розважально-розвиваючу складову - відвідини Історико-краєзнавчий музей "Сколівщина", де діти слухали легенди краю, вивчали колорит та етніку бойків.